Dvije pobjede mlađih kadetkinja u Dugom Selu

Mlađe kadetkinje pobjedama nastavljaju natjecanje u državnoj ligi. U petom krugu pobijedile su Samobor i Trešnjevku. Protiv Samobora dobar početak i vodstvo od 3:0, ali opuštanje u obrani i poneki promašaj vratili su Samobor u igru, te dolaze do izjednačenja od 6:6. Uzimamo time-out i ponovo radimo razliku i poluvrijeme završava +6 za nas (14:8). U drugom poluvremenu ponovo lopta u nekoliko navrata neće u gol, Samoborke kažnajvaju našu nesigurnost i rade 4:0, smanjuju na -2, drže i 16:14, ali tada popuštaju, mi dajemo gas i na kraju, skoro bi se moglo reći prevelikih deset za nas. U utakmici sa Trešnjevkom ipak utakmice bez neizvjesnosti u kojoj smo, osim nekoliko uvodnih minuta, sigurno grabili prema bodovima.