Mlađim kadetkinjama dvije pobjede

U zadnje dvije utakmice državne lige naših mlađih kadetkinja pokazale koliko mogu biti opasne za svoje protivnice kada igraju sto posto angažirano, kada vrebaju slabosti protivnika i nemilosrdno ih kažnjavaju. Ovaj put nastradale su Senj i Dubrava koja se do danas borila za ulazak na završnicu. Npr, Dubrava nam je dala prvi gol 3 sekunde prije kraja prvog poluvremena tek iz nategnutog sedmerca. To tad je bilo 19:0 za nas. Lijepo je bilo uživati u našim visokim pobjedama, ali prava uzbuđenja bila su na utakmici Dubrave i Dugog Sela koja je mogla Dubravi donesti plasman na završnicu. Dubrava je cijelo vrijeme vodila, ali su sve prokockale u zadnje dvije minute kada su izgubile dva gola prednosti.

Ivanić – Senia 31:7 (19:3)
Ivanković, Kostreš 2, Malec 4, Peh 3, Lešković 4, Kovačević 4, Martinović, Juren, Hren, Kinderman 6, Vidović 3, Tučkorić 4, Lisica 1

Dubrava – Ivanić 5:26 (1:13)
Ivanković, Kostreš 2, Malec 1, Peh 2, Lešković 2, Kovačević 4, Martinović, Juren 3, Hren, Kinderman 5, Vidović 2, Tučkorić 4, Lisica 1