MRK “Ivanić” poražen u Gorici

U subotu 27.09. MRK “Ivanić” poražen je u Gorici od MRK “Gorica” rezultatom 29:23. Ivanić je dobro krenuo u utakmicu i do poluvremena pružao dobar otpor te na poluvrijeme odlazi sa samo jednim golom zaostatka (14:13). U drugom poluvremenu Gorica prebacuje u brzinu više te se već u 34.minuti odvajaju na 3 gola razlike. Tu prednost Gorica nije ispuštala već ju je do kraja utakmice povećavala, a u 59. minuti utakmice imali su i visokih 7 golova razlike. Konačan rezultat od 29:23 postavio je Filip Vučelić u zadnjim sekundama susreta.

Ekipu Ivanića s najviše pogodaka predvodili su Ivan Kolak (5) te Frano Veraja (4) gola, dok je za ekipu Gorice najefikasniji bio Ivan Lajlek s 9 postignutih golova.

Ivanić je i nakon ove utakmice ostao na 8. mjestu s osvojena 3 boda. Iduće kolo u goste nam dolazi Marina Kaštela koja trenutno zauzima 10. mjesto s osvojena 2 boda.

Lista strijelaca:
Ivanić: 5 ­ Kolak; 4 ­ Veraja; 3 ­ Bobić, Magdić; 2 ­ Vlahek, Sertić, Kljak; 1 ­ Čurić, Vučelić
Gorica: 9 ­ Lajklek; 6 ­ Ferenčina, Bura; 5 ­ Ceković; 2 ­ Bonić; 1 ­ Krstanović