Naši rukometaši poraženi u Prelogu

U subotu 10. svibnja 2014. MRK Ivanić poražen je na gostovanju u Prelogu protiv RK Prelog rezultatom 25:23!
Domaćini su u utakmicu ušli s puno većom željom za pobjedom od što se vidjelo na poluvremenu gdje odlaze s rezultatom 13:10. U idućih 30 minuta Prelog uspijeva izdržati udare ne toliko agresivnih Ivanićana i do kraja sačuvati prednost iz prvog poluvremena.

Svijetla točka u našoj ekipi bio je vratar Luka Rončević koji je već drugu utakmicu zaredom pokazao da je vrhunski vratar i sa 16 obrana bio prvo ime Ivanića. Također, treba istaknuti i gostujućeg vratara koji je u ključnim trenucima utakmice obranio našima nekoliko “zicera” i time donio pobjedu domaćinima.

Ovo je bila zadnja utakmica MRK Ivanića ove iznimno uspješne sezone, u kojoj su, nakon 2. Hrvatske lige, pokorili i 1. Hrvatsku ligu, te osigurali plasman u elitni stupanj hrvatskog rukometa – Premijer ligu!