Održan 5. “Zimski malonogometni turnir”

Sportska dvorana Žeravinec proteklog vikenda bila je mjesto održavanja još jednog zimskog malonogometnog turnira. Peti po redu, s humanitarnim predznakom, ovaj turnir ponovo je privukao brojne natjecatelje, ali i posjetitelje.

Tijekom subote i nedjelje, nekoliko stotina ljudi došlo je uživati u „haklu“ točno 30 ekipa s područja Ivanić Grada, ali i šire okolice te Zagreba. Bilo je tu mladih i starih, kako na terenu, tako i na tribinama.

Na koncu je po prvi puta turnir osvojila ekipa CB Fokus iz Čazme, svladavši u finalu s 2:0 CB Stari Grad. Čazmanci su imali i najboljeg igrača turnira, Ognjena Konjevića, koji se u odlučujućoj utakmici istaknuo s golom i asistencijom.

Svakako vrijedi istaknuti da je najbolji vratar turnira bio tek 15-godišnji David Čuni iz mlade ekipe Villa Noa, koja je bila jedno od najugodnijih iznenađenja i završila kao četvrta. U borbi za treće mjesto s 3:0 bolji je bio puno iskusniji Hotel Sport.