Pobjeda i ulazak u četvrtfinale

U odlučujućoj utakmici za ulazak u četvrt finale završnice prvenstva Hrvatske naše mlađe kadetkinje su konačno pokazale dio onoga što znaju i pobijedile Hotele Makarska 26:12 (15:4). Ovoga puta obrana je dobro odradila svoj posao i nakon toga sve je išlo svojim tokom; brza tranzicija, polukontre, kontre i jedanaest razlike na poluvremenu. U drugom poluvremenu nastavak dobre igre, priliku dobivaju sve cure što na kraju donosi pobjedu od 14 golova razlike i devet naših cura upisanih u listu strijelaca.

U srijedu u 11,00 sati igramo 1/4 finale protiv Koke koja je u grupi C osvojila prvo mjesto sa sve tri pobjede. Ukoliko ponovimo igru iz ove utakmice možemo se nadati dobrom rezultatu.

Hoteli Makarska – Ivanić 12:26 (4:15)
Ivanković, Kostreš, Mihalj 2, Malec 5, Peh 4, Lešković 2, Kovačević 3, Tomac, Juren 1, Hren, Kinderman 3, Milić, Vidović 3, Tučkorić 3, Martinović, Lisica