Svijetski uspjeh naših mladih karatista !

Uspjeh mladih karatistaJAKOV BUNJEVAC i VLADIMIR GAŠPAR osvajači su medalja na održanom SVJETSKOM PRVENSTVU U KARATEU za kadete,juniore i mlađe seniore koje se održalo u španjolskom gradu Guadalajari od 7 do 10.studenog ove godine.

Jakov Bunjevac nastupio je u kataegoriji kadeta preko 70kg gdje je do finala pobijedio predstavnike Kazahstana,Luxsemburga,Italije i Danske da bi u finalu izgubio od predstavnika Egipta i tako osvojio srebrnu medalju.

Vladimir Gašpar nastupio je u kategoriji kadeta do 63kg.Prvu borbu Vladimir je izgubio od Danskog predstavnika koji je došao do finala kategorije.U repasažu Vladimir je pobijedio predstavnike Portugala,Kuvajta,Brazila i u borbi za treće mjesto predstavnika Turske i osvojio brončanu medalju.

Uz Jakova I Vladimira na natjecanju su za Hrvatsku medalje osvojile i Ines Grdenić 3.mjesto kadetknje borbe -47kg i Monika Berulec 3.mjesto juniorke borbe -48kg.

Na ovom svjetskom prvenstvu nastupilo je 1350 karatista iz 118 zemalja.

2017-05-23T20:37:28+02:0011. Studeni, 2013.|Novosti, Sport|