Veterani Ivanića pobijedili Dugo Selo

Jučer je odigrano 6.kolo Veteranske košarkaške lige KK Ivanić Lenovo – KK Dugo Selo. Ivanić je na kraju slavio rezultatom 70:58 . Veterani Dugog Sela bolje otvaraju utakmicu ali do kraja prve četvrtine utakmice KK Ivanić Lenovo zbija redove i na mali odmor odlazi s rezultatom 17:14 . U drugoj četvrtini čvrstom obranom gostima dozvoljavaju samo 8 koševa te se na poluvrijeme odlazi s rezultatom 42:22 za KK Ivanić Lenovo .
U nastavku utakmice Dugo Selo pokušava smanjiti rezultat, ali pametnom igrom Ivanić ostaje u sigurnom vodstvu.

Ovom pobjedom, trećom u nizu, veterani KK Ivanić Lenovo dijele odlično drugo mjesta sa KK Samobor u omjeru utakmica 4:2.
Cijela ekipa odlično je odigrala te se opet pokazalo da dobra obrana znači pobjedu.