ŽRK Ivanić – ŽRK Zamet II 31:27

Ivanić je nadigrao drugu ekipu Zameta u predzadnjoj utakmici prvenstva. Sjajna završnica prvog poluvremena odredila je konačni rezultat. Nakon 9:9 odličnom obranom, brzim kontrama i efikasnom igrom u napadu završili smo prvi dio vodstvom od 20:13.

Početkom drugog dijela izjednačena igra dok umor nije sustigao naše cure jer ista postava odigrala je skoro cijelu utakmicu. Zamet je nakon naših osam razlike imao priliku smanjiti na samo tri šest minuta prije kraja, ali Dora Krnjević izborila se za jednu loptu i ponovo vratila na pet za mirniju završnicu.

Nakon subotnje mlake igre protiv Senie drugo lice naših protiv mladih Zamećanki. Pogotovo dobra, pokretljiva i odgovorna igra u obrani pomoću koje smo uzeli desetak lopti za čiste kontre. Poslije toga sve je lakše.

Sve cure za pohvalu među kojima najefikasnija Dora Krnjević sa 12 golova.

ŽRK Ivanić – ŽRK Zamet II 31:27 (20:13)
Damjanović 2, Petreković, Kinderman, Forko 3, Baotić, Krnjević 12, Pezić 5, Ajduk 5, Jambrek, Tadić, Krznarić, Biloglav, Orlović 4, Mičević