Mlade nade Karate Karate kluba Mladost dominirale na Memorijalnom turniru Ivanec 2023.

Karate tim Mladost ponosno je zauzeo središnju pozornicu na 15. Memorijalnom karate turniru Ivanec 2023 koji se održao jučer, 7. listopada. Turnir, koji je privukao 511 natjecatelja iz Hrvatske, Mađarske i Slovenije, postavio je scenu za finalni pripremni događaj prije predstojećeg Prvenstva Hrvatske za mlađe uzraste.

Prikaz Talenta i Majstorstva
Mladosti su odjeknule odjekom uspjeha, osvojivši impresivnih 9 medalja, uključujući 5 zlatnih, 1 srebrnu i 3 bronce. Svjetla pozornice obasjala su mlade zvijezde poput Dine Radošević, Gabriele Marije Grbavac, Frana Akalovića, Jakova Kožara i Frana Banovca koji su svi ponosno nosili zlato u svojim kategorijama.

Izazovi i Trijumfi
Iako su neki članovi tima, poput Mateja Kruljca i Antonija Kokića, ovaj put propustili postolje, njihova neumorna predanost i borbeni duh predstavljaju neotuđivi dio uspjeha tima. Njihove izvedbe bile su podjednako hrabre i zaslužuju priznanje.

Novi Lica, Iste Ambicije
Posebno uzbuđenje donosi debut nekoliko mladih karatista koji su se pridružili sportskoj areni. Lota Dianić, Lucija Kožar, Katja Kelava, Iris Voštinić, Ana Marija Đerek i Luka Marenić svi su se okušali u svojim prvima borbenim natjecanjima. Iako medalja ovoga puta izostala, njihova srčanost i borbenost bila je vrijedna zlata!
Ovaj turnir bio je posljednji test i prilika za fino podešavanje vještina prije Prvenstva Hrvatske koje će se održati u Prelogu 21. i 22. listopada. Sa zvjezdanim timom punim talenta, odlučnosti i sportskog duha, Mladost je postavila temelje za još veći uspjeh na nacionalnoj sceni.