Proglašeni najbolji sportaši, sportašice i ekipe u 2014. godini

Jučer je u SD Žeravinec u Ivanić-Gradu održana svečanost proglašenja najboljih sportaša, sportašica i sportskih ekipa u 2014. godini. Svečanost je pozdravnim govorom otvorio gradonačelnik grada Ivanić-Grada g.Javor Bojan Leš te je čestitao svim sportašima i njihovim trenerima na postignutim uspjesima i osvojenim priznanjima.

Dobitnici nagrada su:
Najbolja sportašica Mlađe mladeži je:
Ana Malec – ŽRK Ivanić. Ana Malec je najbolja igračica ekipe mlađih kadetkinja koje su prvakinje Hrvatske.
Ana je proglašena najboljom igračicom državnog prvenstva. Izabranaje za najbolju mladu sportašicu Zagrebačke županije u 2014. godini.

Najbolji sportaš Mlađe mladeži je:
Roko Šarić – Kickboxing klub Ivanić-Grad. Roko je državni prvak u point fightu za mlađe kadete. 5. mjesto na Euro kupu Tri 1., dva 2. i jedno 3. mjesto na turnirima

Najbolja sportašica Starije mladeži individualno je:
Stella Crnobrnja – Karate klub Mladost. Stella je osvojila drugo mjesto na državnom prevenstvu za mlađe kadetkinje te dva 1., pet 2. i jedno 3. mjesto na turnirima.

Najbolji sportaš Starije mladeži individualno je:
Jakov Bunjevac – Karate klub Mladost. Jakov je državni prvak u borbama za juniore pojedinačno i ekipno.
Osvojeno 3. mjesto prvenstvo Balkana za juniore te sedam 1., dva 2. i četiri 3. mjesta na turnirima. Jakov je ove godine osvojio broncu na Europskom prvenstvu.

Najbolja sportašica Starije mladeži kolektivno je:
Patricia Hren – ŽRK Ivanić. Patricia je golmanica ekipe mlađih kadetkinja koje su prvakinje Hrvatske.
Patricia je proglašena najboljom golmanicom državnog prvenstva.

Najbolji sportaš Starije mladeži kolektivno je:
Sven Rede – NK Naftaš Ivanić. Sven je igrač juniorske ekipe koja je osvojila 1. mjesto i plasirala se u viši
rang natjecanja.

Najbolja sportašica je:
Ana Filipović – Kickboxing klub Ivanić. Ana je osvojila 3. mjesto na Svjetsko prvenstvu u low kicku za juniorke, prvo mjesto Prvenstvo Hrvatske full contact seniorke, prvo mjesto Prvenstvo Hrvatske full contact juniorke, prvo mjesto Prvenstvo Hrvatske K1 juniorke, prvo mjesto Prvenstvo Hrvatske low kicku juniorke.

Najbolji sportaš je:
Mateo Lukačec – MRK Ivanić. Mateo je najbolji igrač seniorske ekipe MRK koja je izborila plasman u Premijer ligu. Juniorski reprezentativac Hrvatske.

Najbolja ženska ekipa je:
ŽRK Ivanić – ekipa 2000. godište. Osvojeno 1. mjesto na Prvenstvu Hrvatske za mlađe kadetkinje

Najbolja muška ekipa je:
MRK – seniori. Osvojeno 1. mjesto u I ligi i ostvaren plasman u Premijer ligu.

GRADSKA ZAJEDNICA ŠPORTSKIH UDRUGA GRADA IVANIĆ-GRADA DODJELJUJE POSEBNA PRIZNANJA SPORTSKIM DJELATNICIMA.
ZA VIŠE OD 5 GODINA PREDANOG SPORTSKOG RADA BRONČANU PLAKETU, ZA VIŠE OD 10 GODINA SREBRNU TE ZA VIŠE OD 15 GODINA ZLATNU PLAKETU.

Trener godine 2014. je:
Igor Abramović – Muški rukometni klub Ivanić. Osvojeno 1. mjesto u I ligi i ostvaren plasman u Premijer ligu.

Klub godine 2014. je
Kickboxing klub Ivanić-Grad.Klub je u 2014. godini ostvario iznimne rezultate. Broncu na Svjetskom prvenstvu,
broncu na Europskom prvenstvu, šest naslova državnih prvaka.

NAJBOLJI SPORTAŠI ŠKOLA ZA 2014.
Osnovna škola Posavski Bregi
Djevojke:LAURA PILJEK
Natječe se u Kickboxing klubu Ivanić-Grad. Osvojila je 5. mjesto na državnom prvenstvu i 3. mjesto na Euro kupu.

Dječaci:DAVID PETANJEK
Juniorski državni prvak u motocrossu u disciplini četverocikl.

Osnovna škola Josipa Badalića Graberje Ivanićko
Djevojke:MIRNA LEŠKOVIĆ
Igra rukomet u ŽRK Ivanić. Igračica ekipe mlađih kadetkinja koja je osvojila državno prvenstvo.

Dječaci:IVAN LEŠKOVIĆ
Jedan od najboljih igrača mlađih kadeta MRK Ivanić.

OSNOVNA ŠKOLA ĐURE DEŽELIĆA IVANIĆ GRAD

Djevojke:STELLA CRNOBRNJA
Članica Karate kluba Mladost. Osvojila je drugo mjesto na državnom prvenstvu za mlađe kadetkinje.

Dječaci:JAN MIHALJEVIĆ
Igrač kadetske i juniorske ekipe Košarkaškog kluba Ivanić. Član kadetske reprezentacije Zagrebačke županije.

OŠ STJEPANA BASARIČEKA, IVANIĆ GRAD

Djevojke:ANA MALEC

Dječaci:MARKO KRZNARIĆ
Svestrani sportaš koji pridonosi uspjesima školske ekipe u svim sportovima.

SREDNJA ŠKOLA IVANA ŠVEARA IVANIĆ-GRAD

Djevojke:DORIS HREN
Igra rukomet za seniorsku ekipu ŽRK Ivanić. Osvojila 3. mjesto na županijskom natjecanju u rukometu i 6. mjesto na županijskom natjecanju u krosu.

Mladići:TOMISLAV HADAŠ
Osvojio je 2. mjesto na županijskom natjecanju u futsalu.