Nakon pobjede nad Sjevernom Makedonijom, mlade su Hrvatice rezultatom 2:0 porazile Bugarsku.

Kako prenosi Hrvatski nogometni savez, izabranice Stelle Gotal odigrale su u Ivanić-Gradu drugu utakmicu Uefinog razvojnog turnira te su pritom svladale bugarske vršnjakinje.

Za vodstvo hrvatske reprezentacije do 16 godina pobrinula se Andrić nakon 33 minute igre, a u drugom je poluvremenu konačnih 2:0 postavila Matanić, samo nekoliko minuta po svom ulasku na teren.

U drugoj utakmici drugog kola Islanđanke su vrlo uvjerljivo svladale Sjevernu Makedoniju – čak 15:0, a u trećem se kolu Hrvatska sastaje upravo s Islandom. Ta je utakmica na rasporedu u subotu, 11. svibnja u Mičevecu s početkom u 13:00 sati.

U-16: BUGARSKA – HRVATSKA 0:2 (0:1)