Zimski malonogometni turnir Žeravinec

U subotu i nedjelju 3.i 4. siječnja 2015. godine, u SD Žeravinec u Ivanić-Gradu održao se 4. po redu Zimski malonogometni turnir Žeravinec. Turnir na kojem je ove godine nastupilo 27 ekipa pokrenuo g.Tomislav Cuvaj.
Ove godine su po prvi puta u sklopu turnira organizirane revijalne utakmice između ekipa gradskih i općinskih vijećnika, načelnika i gradonačelnika općine Kloštar Ivanić i Križ te Grada Ivanić-Grada. Revijalne utakmice bile su humanitarnog karaktera s ciljem prikupljanja novčanih sredstava za pomoć obitelji s petero djece iz Ivanić -Grada. U tu svrhu svaka od navedenih ekipa donirala je po 1000,00 kuna.

Pobjednik turnira je ekipa CB Matrix, koja je na penale pobijedila ekipu Hotela Sport. Treće mjesto osvojila je ekipa Leteće mačke. Nagrade najboljima uručio je zamjenik gradonačelnika g.Željko Posilović.

Svakako vrijedi naglasiti da je prvoplasirana ekipa CB MATRIX osvojila novčanu nagradu od 2500,00 od kojeg je iznosa 1000,00 kuna donirala već spomenutoj obitelji iz Ivanić-Grada. Trećeplasirana ekipa LETEĆE MAČKE osvojila je novčanu nagradu od 700,00 kuna od kojih su 400,00 donirali također obitelji iz Ivanić-Grada.